Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
www.JARD.pl


Biuro Organizacyjne
tel. 85 662 81 15

Koncesjonariusz:
"JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna
Al. Jana Pawła II 54, 15-703 Białystok
NIP: 5423164289
KRS: 0000355044
biuro@jard.pl
 Archiwum imprez
    Radiowa majówka przed Kręgiem
    9 urodziny małego radia na wysokiej fali!
    Kandydatka startująca z numerem drugim- Anna Ostrowska zdobyła tytuł Foto Models Podlasia 2010. Jej wymiary to...
Mister 2010 w Kręgu
    Wybory te już po raz kolejny odbyły się w Klubie Rozrywki Krąg. Setki pań przybyły w sobotni wieczór, by dopingować swoich faworytów. Atmosfera była naprawdę gorąca...
    Wybory Mężczyzny Białegostoku 2008. Co roku z okazji Dnia Kobiet panie wybierają najprzystojniejszego Mężczyznę Białegostoku. W tym roku serca publiczności zdobył osiemnastoletni Artur Kasperczuk i to on pojedzie na gorącą wyspę Teneryfe.
    17-letnia Ewa Borowska z Białegostoku zdobyła tytuł Foto Models Podlasia 2008. W czerwcu pojedzie do Warszawy na ogólnopolskie wybory. Te szanse będzie miało również siedem innych podlasianek, które od organizatora otrzymały tak zwane złote karty.
    Już wkrótce wielkie powitanie Nowego Roku według kalendarza juliańskiego Podlasie to największy w naszym kraju wielokulturowy tygiel. I właśnie w naszym regionie najwięcej osób wita Nowy Rok nie tylko według obowiązującego aktualnie kalendarza, ale również według sięgającego czasów Juliusza Cezara kalendarza zwanego od imienia władcy juliańskim.
Bale sylwestrowe 2007/2008 z firmą Jard
    Bale sylwestrowe 2007/2008 z firmą Jard Jedni Nowy Rok przywitali w domu przed telwizorem, inni sylwestra spędzlili na kameralnych przyjęciach, ale byli też tacy, którzy życzenia składali sobie na wielkich sylwestrowych balach w restauracjach P.W. Jard.
    Festiwal Folkloru Zespół folklorystyczny z Samorządowego Ogniska Baletowego w Białymstoku zdobył Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Foklorystycznego w Wasilkowie.
Misrzostwa w jedzeniu kiszki ziemniaczanej na czas
     Misrzostwa w jedzeniu kiszki ziemniaczanej na czas W niedziele 12 sierpnia przed Klubem Rozrywki Krąg w ramach coniedzielnych jarmarków cudów odbyły się mistrzostwa w jedzeniu kiszki ziemniaczanej na czas.
10-te urodziny Radia Jard 89,2FM
    10-te urodziny Radia Jard 89,2FM. Z tej okazji w niedzielę, 8-mego lipca w hali namiotowej, znajdującej się na placu przed klubem rozrywki Krag, odbyła się wielka jubileuszowa impreza.
Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego
    Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego Błyszczące fryzury i makijaże, kolorowe stoje i perfekcyjna choreografia - tym charakteryzują uczestnicy każdego Międzynarodowym Festiwalu Tańca Młodzieżowego. Już po raz 22-gi do Wasilkowia przyjechało kilkuset młodych tancerzy z Polski i zza granicy aby zaprezentować swoje umiętności taneczne. Te największą na Podlasiu imprezę już od ponad 10-u lat organizuje P.W. Jard.
Puchary dla najlepszych piłkarzy Maja.
    Puchary dla najlepszych piłkarzy Maja. Przedsiębiorstwo Wielobranzowe Jard zakupiło 200 piłek nożnych. Będą one nagrodami dla szkół, które biorą udział w imprezach organizowanych w firmie Jard oraz w imprezie z cyklu "Zostań Ronaldinho Podlasia".
Międzynarodowy Festiwal Folkloru
    Międzynarodowy Festiwal Folkloru W niedzielę, 27 maja 2007 r., w Kompleksie hotelowym „Nad Zalewem” w Wasilkowie już po raz drugi odbył się...
VI Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Złoty Mikrofon Radia Jard"
    VI Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Złoty Mikrofon Radia Jard" Festiwal odbył sie 24 i 25 marca 2007 w białostockim Klubie Rozrywki Krąg. Uroczystego otwarcia festiwalu dokonała Monika Gosk, z-ca dyrektora ds Public Relations firmy Jard. Całość prowadził dziennikarz Radia Jard - Jerzy Doroszkiewicz. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali...
Karnawałowy bal uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej
    Karnawałowy bal uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Karnawał ma się ku końcowi dlatego Ci którzy są spragnieni dobrej zabawy muszą się śpieszyć. W czwartek Klub Rozrywki Krąg gościł uczestników Terapii Zajęciowej z całego Białegostoku. Najważniejszy był taniec, ale były też konkursy i poczęstunek.
Karnawałowa zabawa choinkowa SP nr 43
    Klub Rozrywki Krąg tradycyjnie już oferuje na każdej karnawałowej zabawie dla najmłodszych moc atrakcji. Są zabawy sprawnościowe, wesołe konkursy i oczywiście wybory Króla i Królowej Balu.
Karnawałowe prywatki w Klubie Rozrywki Krąg
    Od Trzech Króli aż do zapustów trwa karnawał. Jest to okres hucznych zabaw tanecznych, kończących się w ostatki, których kulminacja przypada w zapustny wtorek. Do głównych tradycji karnawałowych należą...
Największe bale na Podlasiu
     Jaki Sylwester i początek Nowego Roku - taki cały rok. Tłumy białostoczan, które witały nadejście dwa tysiące siódmego roku w Klubie Rozrywki Krąg z pewnością długo nie zapomną tak wyjątkowej nocy.
Wybory Mikołajkowej Miss Radia JARD
    W dniu 09 grudnia 2006 w Klubie Rozryki KRAG została wybrana Mikołajkowa Miss Radia JARD Anno Domini 2006...
V Międzynarodowy Festiwal Piosenki "ZŁOTEGO MIKROFONU RADIA JARD"
    V Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Złoty Mikrofon Radia Jard" już za nami :) Uczestniczyło w nim ponad 200 wykonawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Swoje niepowtarzalne umiejętności wokalne zaprezentowali uczestnicy z Polski, a także goście z Łotwy, Rosji oraz Z Białorusi.
XXI Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego Wasilków 2006
    XXI Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego Wasilków 2006. Kilkuset tancerzy z Polski, Rosji i Litwy przez trzy dni pokazywało swoje umiejętności przed profesjonalnym jury. Niespotykana precyzja choreografii wyróżniała rosyjskie grupy Yunost.
Moc gongu - Don Conroux
    Moc Gongu - Don Conroux Mocy gongu doświadczyli ci wszyscy, którzy w piątkowy wieczór spotkali się podczas seansu Dona Conreux w Klubie Rozrywki „Krąg”.
I FESTIWAL TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
    I FESTIWAL TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Spektakle teatralne, pantomimy, piosenki i prace plastyczne przywieźli do Wasilkowa uczestnicy I Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych. To była doskonała okazja do wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń.
Międzynarodowy Festiwal Folklorystycznych Zespołów Tanecznych
    Międzynarodowy Festiwal Folklorystycznych Zespołów Tanecznych. W ramach imprez "Kolorowe Jarmarki Podlasia" w niedzielę 17 września w Kompleksie hotelowym "Nad Zalewem" w Wasilkowie firma Jard zorganizowała pierwszy Międzynarodowy Festiwal Folklorystycznych Zespołów Tanecznych.
Firmowe grzybobranie
    Firmowe grzybobranie. Deszczowy sierpień i początek września wśród wielu wad mają jedną niezaprzeczalną zaletę - już od kilku tygodni w lasach jest zatrzęsienie grzybów.
Ivan i Delfin w „Kręgu”
    Tysiące białostoczan pojawiło się na placu przed Klubem Rozrywki Krąg na festynie „Pożegnanie wakacji”. Specjalnym gościem imprezy była niezwykle popularna formacja Ivan i Delfin. Ivan Komarenko do czerwoności rozgrzał rozentuzjazmowaną publiczność, a jednej ze słuchaczek radia wręczył główną nagrodę w konkursie na „Hit lata w Radiu Jard 2”.
IX urodziny Radia JARD
    IX urodziny Radia JARD. Radio Jard 89,2 FM na dobre zadomowiło się już w białostockim eterze i wrosło w krajobraz lokalnych mediów. 9 lipca 2006 roku najżywsza z miejskich stacji świętowała swoje dziewiąte urodziny.
Radia JARD II na powietrzu
    Radio JARD II na powietrzu. Od 10 Radio jard 2 nadaje swój program z letniej kawiarenki przed hotelem Turkus. Modzi prezenterzy dwoją sie i troją, żeby speniac prośby tlumnie odwiedzających ich sychaczy, a przejeżdżający kierowcy pozdrawiaja mlodych radiowcow klaksonami..
Mała Miss Radia Jard
    Mała Miss Radia Jard W wiosennych wyborach Małej Miss Radia Jard 2006 wzięło udział kilkadziesiąt kandydatek w trzech kategoriach wiekowych. Wśród małych dam do lat pięciu serca jury podbiła...
Majówka rodzinna Nad Zalewem
    Ponad tysiąc młodych tancerzy z Polski i zza granicy wzięło udział w jubileuszowym XX Międzynarodowym Festiwalu Tańca Młodzieżowego. Tę największą na Podlasiu imprezę taneczną juz od 10-u lat organizuje P.W. Jard. Festiwal, jak zwykle, odbył się w kompleksie hotelowym "Nad Zalewem".
Majówka rodzinna Nad Zalewem
    Majówka rodzinna Nad Zalewem W niedzielę 21 maja 2006 r w Kompleksie Hotelowym NAD ZALEWEM w Wasilkowie odbyła się "Majówka rodzinna Nad Zalewem". Zabawę umilał prezenter Radia JARD oraz zespół "AKONTO". Dla dzieci przygotowane były zabawy i konkursy...
PIT BULL SHOW 2006
    PIT BULL SHOW 2006. Po raz drugi w naszym regionie odbyły sie zawody sportowe dla psów rasy American Pit Bull Terrier i AMERICAN STAFORD-SZAJER TERIERN. W miniony weekend do Wasilkowa przyjechali właściciele tych psów z całej Polski. Impreza PIT BULL SHOW 2006 otwierająca sezon startowy...
Rodzinna majówka z Radiem Jard 2
    Rodzinna majówka z Radiem Jard 2. Piękna słoneczna pogoda zwabiła w niedzielne przedpołudnie na plac przy Wierzbowej 6 całe rodziny. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach i konkursach, a wszyscy mogli przy okazji skorzystać z oferty kulinarnej kuchni Klubu Rozrywki Krąg.
Radio Jard 2 skończyło już pięć lat.
    Radio Jard 2 skończyło już pięć lat. Ponad tysiąc osób przybyło na plac przy Klubie Rozrywki "Krąg" na piąte już urodziny Radia Jard 2. W tym czasie przewinęło się przez redakcję ponad stu młodych dziennikarzy, którzy dziś jako dorośli pracują już w ogólnopolskich mediach.
Targ Wiosenny
    Targ Wiosenny w Kręgu. Nasiona, krzewy ozdobne oraz ozdoby do altanek i ogrodów wypełniły w niedzielę plac przed Klubem Rozrywki "Krąg". Około dwóch tysięcy Białostoczan odwiedziło Targi Wiosenne, na których można było nabyć także i zdrową żywność.
Targi Agroturystyki, Wypoczynku i Rekreacji.
    Targi Agroturystyki, Wypoczynku i Rekreacji. W dniach 01-02 kwietnia w Klubie Rozrywki KRźG miały miejsce Targi Agroturystyki, Wypoczynku i Rekreacji. Organizatorem targów jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD oraz Białostockie Starostwo Powiatowe...
Złoty Mikrofon Radia Jard 2006
    Już po raz czwarty w białostockim Klubie Rozrywki Krąg młodym artystom wręczono statuetki "Złoty Mikrofon Radia Jard" Wyniki...
XI Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody 2006
    XI Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody. W weekend 18-19 marca w Klubie Rozrywki KRźG gościliśmy ponad 50 wystawców z całej Polski na XI Targach Medycyny Naturalnej Zdrowia i Urody organizowanych przez P.W. JARD.
Regionalne Wybory Foto Models Podlasia 2006
    Regionalne Wybory Foto Models Podlasia 2006. W dniu 11 marca 2006, w Klubie Rozrywki "KRźG" odbyły się regionalne wybory "Foto Models Podlasia 2006". Dziewczęta prezentowały się w strojach wieczorowych, business woman oraz w strojach kąpielowych.
Mężczyzna Białegostoku 2006
    Mężczyzna Białegostoku 2006. Panowie występowali w strojach wieczorowych, sportowych oraz w stroju Adama, prezentowali swoje umiejętności taneczne i poczucie humoru...
Wybory Królowej Polski 2006
    Zimowa Miss Białegostoku 2006. 24 lutego br. w Klubie Rozrywki "Krag" przy wypełnionej do ostatniego miejsca sali odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu Białostockiej Telewizji Miejskiej, Radia JARD 1 i Radia JARD 2 - Zimowa Miss Białegostoku 2006.
Zimowa Miss Białegostoku 2006
    Wybory Królowej Polski 2006. W dniu 25 lutego 2006 r w Klubie Rozrywki KRźG miały miejsce regionalne wybory KRÓLOWEJ POLSKI 2006. Do finału konkursu dotarło 16 kandydatek, z grona których jury konkursu złożone z przedstawicieli "Models World"...
Sylwester z Jardem 2005/2006
    Sylwester z Jardem. W noc sylwestrową w obiektach firmy JARD bawiło się do rana, po raz 16. bardzo wielu białostoczan. Wspaniała zabawa, suto zastawiony podlaski stół przygotowany według staropolskiej zasady "Jedz pij i popuszczaj pasa"...
Jarmark Świąteczny 2005
    Jarmark Świąteczny w Kręgu. W niedzielę, 18. grudnia w Klubie Rozrywki "Krąg" odbył się "Jarmark Świąteczny". Swoje produkty zaprezentowało około 40. wystawców z całego regionu. Można było zakupić między innymi: pieczywo regionalne, artykuły pszczelarskie...
Mikołajkowa Miss Radia Jard 2005
    Wybory Mikołajkowej Miss. 10 grudnia 2005 w klubie Rozrywki "KRźG" została wybrana Mikołajkowa Miss Radia JARD 2005. W konkursie uczestniczyły 22. piękne dziewczyny, z grona których wybrano 10 najpiękniejszych finalistek.
Złoty Mikrofon Radia Jard 2005
    Już po raz trzeci w białostockim Klubie Rozrywki Krąg młodym artystom wręczono statuetki "Złoty Mikrofon Radia Jard". W konkursie wzięło udział łącznie ponad 200 wykonawców! "Złoty Mikrofon Radia Jard" jest jedynym tego typu festiwalem w regionie północno-wschodniej Polski. Celem radiowego festiwalu jest...
XIX Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego 2005
    W dniach 18-20 listopada 2005 odbył się w Wasilkowie, w Kompleksie "Nad Zalewem" XIX Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego. Ponad 1300 uczestników z kilkunastu miast Polski i z zagranicy przyjechało do Wasilkowa, by wziąć udział w zmaganiach turniejowych. Wszędzie mieniło się od różnorodnych strojów...
X Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody
    14-16 października w Klubie Rozrywki "Krąg" odbyły się X Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody. Przez trzy dni swoje produkty prezentowali wystawcy z kraju i zagranicy. W programie była m.in. bioenergoterapia, naturoterapia, kręgarstwo, astrologia, irydologia...
JARMARK JESIENNY 2005
    W piękną, słoneczną niedzielę, 9. października 2005 przed Klubem Rozrywki "Krąg" odbył się JARMARK JESIENNY organizowany przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD. Na Jarmarku prezentowało swoje stoiska 75. wystawców z różnymi wyrobami...
Targi Dożynkowe 2005
    Blisko stu wystawców uczestniczyło w Targu Dożynkowym, który odbył się 25 września 2005 przed Klubem Rozrywki "Krąg" w Białymstoku. Organizatorami imprezy było Przedsiebiorstwo Wielobranżowe JARD oraz Starostwo Powiatowe pod patronatem...
IX Letnie Targi Zdrowia, Urody i Żywności Ekologicznej
    W dniach 30 i 31 lipca 2005 w Klubie Rozrywki "Krąg" odbyły się "IX Letnie Targi Zdrowia, Urody i Żywności Ekologicznej". Białostoczanie, jak zwykle, tłumnie odwiedzili imprezę, na której wystawcy oferowali swoje usługi i produkty z dziedziny medycyny naturalnej...
XVIII Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego 2005
    W dniach 11 i 12 czerwca 2005 odbył się w Wasilkowie, w Kompleksie "Nad Zalewem" XVIII Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego. Impreza była pod wieloma względami rekordowa: ponad 2000 uczestników, ponad 100 tancerzy w kategorii disco solo, ponad 80 uczestników w kategorii Hip Hop solo... i 22 godziny maratonu tańca!
Dyskoteka Białoruska
    W dniu 27 maja 2005 r. w Klubie Rozrywki KRźG należącym do PW JARD odbyła się największa w regionie dyskoteka Białoruska. Do tańca grały zespoły ZORKA i LIDER oraz prezenter myzyczny. Obszerną relację z dyskoteki zamieściła Białostocka Telewizja Miejska BTM w sieci kablowej VECTRA...
PIT BULL SHOW 2005
    Na przełomie kwietnia i maja, w dniach 30. kwietnia i 1. maja po raz pierwszy w naszym reginie odbyły sie zawody sportowe dla psów ras American Pit Bull Terrier i American Staffordshire Terrier. Impreza PIT BULL SHOW 2005 otwierająca sezon startowy, miała miejsce na terenie kompleksu hotelowego "Nad Zalewem"...
Piknik Rodzinny "Nad Zalewem"
    3 maja w Kompleksie "Nad Zalewem" w Wasilkowie PW JARD zorganizowało piknik rodzinny, na którym wspólnie bawili się mieszkańcy Wasilkowa, białostoczanie, a nawet goście z bardziej odległych zakątków naszego regionu. Na pikniku nie zabrakło wyrobów ludowych z wilkiny, drewna czy gliny. Za drobną opłatą można było na poczekaniu...
I Targ Wiosenny
    I Targ Wiosenny Po latach fascynacji importowaną żywnością i plastykowymi gadżetami białostoczanie nogami głosują za powrotem do tradycji. Mimo nienajlepszej pogody przez całą niedzielę Klub Rozrywki Krąg tętnił muzyką ludową i prawdziwym tłumem zwiedzających. A wszystko za sprawą I Targu Wiosennego..
Złoty Mikrofon Radia Jard 2005
    W ostatni weekend, 12 i 13 marca 2005 już po raz drugi w białostockim Klubie Rozrywki "Krąg" młodym artystom wręczono statuetki "Złoty Mikrofon Radia Jard". Pierwszy Festiwal, który odbył się w Kręgu w grudniu minionego roku był festiwalem ogólnopolskim. Do nazwy w drugiego edycji Festiwalu dodano bardzo ważne słowo - międzynarodowy...
VIII Wybory Najprzystojnieszego Mężczyzny Białegostoku 2005
    W sobotę, 26.02.2005 w Białostockim Klubie Rozrywki Krąg odbyły się VIII Wybory Najprzystojnieszego Mężczyzny Białegostoku. Licznie przybyłe panie bardzo entuzjastycznie reagowały na występy gorących chłopaków. Pretendenci do miana Najprzystojniejszego Białostoczanina zaprezentowali się w trzech odsłonach: w strojach sportowych, strojach wieczorowych, pokazali równiez trochę ciała...
Photo Models POLAND 2005
    15 najpiękniejszych Podlasianek będzie reprezentować nasz region w ogólnopolskim konkursie "PHOTO MODELS POLAND 2005". 19 lutego w białostockim Klubie Rozrywki Krąg odbyły sie regionalne wybory do tego konkursu. Wzięło w nich udział 29 dziewcząt z województwa podlaskiego. Panie wystąpiły m.in. w strojach biznes woman, kąpielowych i wieczorowych.
Sylwester 2004/2005 z P.W. JARD
    W tym roku Sylwester z P.W. JARD był bardzo szczególny - był to jubileuszowy XV Sylwester jaki zorganizowała firma Jard. Odbył się bardzo uroczyście we wszystkich obiektach firmy.
Targ Dożynkowy 2004
    Kilka tysięcy białostoczan odwiedziło w niedzielę, 26 września Targ Dożynkowy, jaki odbył się przed białostockim Klubem Rozrywki Krąg. Impreza stanowiła podsumowanie kończącego się sezonu turystycznego i promującego region.
7 urodziny Radia Jard
    W niedzielę 4 lipca 2004 z okazji 7. urodzin Radia JARD 89,2 FM, na placu przed białostockim Klubem Rozrywki Krąg odbył się Wielki Festyn Urodzinowy. Na imprezie zjawiło się wielu Białostoczan, którzy bawili się razem z prezenterami Radia Jard i zaproszonymi artystami.
XVI Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego - Wasilków 2004
    XVI Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego w Wasilkowie odbył się w dniach 12, 13 czerwca 2004.
XV Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego - Wasilków 2003
    XV Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego w Wasilkowie odbył się w dniach 8, 9 listopada 2003.
6. urodziny Radia Jard
    3-go sierpnia 2003, w słoneczną niedzielę, na placu przed Kubem Rozrywki "Krąg" obchodziliśmy uroczyście szóstą rocznicę działalności Radia JARD 89,2 FM.
Polska Dziewczyna 2003 - półfinały
    50 kandydatek wzięło udział w regionalnych wyborach "Polska Dziewczyna 2003 - Foto Models 2003". Półfinały odbyły się 5 i 12 kwietnia w Klubie Rozrywki Krąg.
Targi Komputerowe 2003
    II Targi Multimediów i Telekomunikacji - "W Kręgu komputerów i telekomunikacji" odbyły się w dniach 15-16 marca 2003, w Klubie Rozrywki Krąg w Białymstoku. Na imprezie wystawiło się 5 czołowych białostockich firm z branży komputerowej:
Mężczyzna Białegostoku 2003
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu zdjęciowego z Wyborów Mężczyzny Białegostoku 2003, które odbyły się Klubie Rozrywki Krąg, 8 marca 2003 r.
Sylwester 2002/2003 z P.W. JARD
    Sylwester 2002/2003 z P.W. JARD odbył się w czterech obiektach firmy:
Gala Top of the Green Star - Klub Rozrywki "Krąg" 2002
    29 listopada 2002 w Klubie Rozrywki "Krąg" odbyła się Gala "Top of the Green Star", która okazała się swoistym świętem fanów muzyki dance i disco polo.
XII Międzynarodowy Festiwal Tańca - Wasilków 2002
    Listopadowy weekend 9-10 listopada 2002 w kompleksie hotelowym "Nad Zalewem" w Wasilkowie upłynął w gorących, tanecznych rytmach. Odbył się tam XII Międzynarodowy Festiwaly Tańca (13. edycja).
Bezpieczna Droga do Szkoły
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Bezpieczna droga do szkoły", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg i trwała przez cały czerwiec 2002 r.
Dzień Inwalidy 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Dzień Inwalidy", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w 2002 r.
Koncerty Disco Polo - Wasilków 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprez "Disco Polo", które odbywały się w każdy piątek w miesiącach styczeń-luty-kwiecień 2002 r. w kompleksie hotelowym "Nad Zalewem".
Mężczyzna Białegostoku 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Mężczyzna Białegostoku", która odbyła się Klubie Rozrywki Krąg w marcu 2002 r.
Mikołajkowa Miss Radia Jard 2002
    10 grudnia 2002 w klubie Rozrywki "KRźG" została wybrana Mikołajkowa Miss Radia JARD 2002. W konkursie uczestniczyły 22. piękne dziewczyny, z grona których wybrano 10 najpięknieszych finalistek.
Targi Komputerowe 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Komputerowe", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w marcu 2002 r.
Targi Mody i Urody 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Mody i Urody", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w marcu 2002 r.
Targi Motoryzacyjne 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Motoryzacyjne", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w maju 2002 r.
Targi Turystyczne 2002
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Targi Turystyczne", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krag w lutym 2002 r.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Finał X
    Zapraszamy do przejrzenia krótkiego reportażu z imprezy "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Finał X", która odbyła się w Klubie Rozrywki Krąg w styczniu 2002 r.
... tylko najnowsze informacje ...

Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard.
All rights reserved.